Malarstwo intuicyjne i aborygeńskie

Malarstwo intuicyjne jest twórczością uwalniającą od wszelkich ograniczeń, spoza umysłu, z czystej przestrzeni serca i intuicji, kierunkiem samorozwoju, odkrywania siebie, wzrostu, rozbudzające kreację, otwierające nas na inne przestrzenie , jest drogą do poznania siebie jako Istoty, oraz zrozumienia tego na co poszukujemy odpowiedzi, a przy tym daje wiele radości i spełnienia.
Dla kogo? Dla każdego bez względu na zdolności lub ich brak, wiek, dla tego co poczuje gotowość by wyruszyć w podróż. Malujemy na podobraziach, drewnie, materiale farbami artystycznymi; akrylowymi i używamy różnych narzędzi.

MALARSTWO ABORYGEŃSKIE

Zapraszamy na aborygeńską przygodę!!
Aborygeni uważają że: “Ziemia nie należy do nas, a my do Ziemi”.
Zapraszamy Cię do podróży w klimaty aborygeńskie – kierunek Australia. Nauczysz się malowania techniką kropkowania, jak krok po kroku wykonać obraz. Prace wykonywać będziemy w dźwiękach muzyki aborygeńskiej . Dla aborygenów każda stawiana kropka była bardzo ważna, tak jak modlitwa, dlatego też ich obrazy mają piękną energię i moc. Aborygeni potrafią uzasadnić każdą kropkę, linię czy barwę. Ich obrazy pełne są tajemniczości i mogą być inspirowane różnymi historiami; galaktyki, zwierząt, ziemi. Na warsztatach poznamy znaki aborygeńskie i ich znaczenie.
Niechaj każda stawiana kropka stanie się budzeniem w nas szacunku do Matki Ziemi i ludzkości wzajemnie do siebie…..a tym samym Jedności Wszystkiego Co Istnieje. Sztuka kropkowania to, do dotknięcie pierwotnej kultury i ich świadomości, nauka koncentracji, bycia w teraz i bycia w sobie, poprawa pracy półkul mózgowych i nauka bycia poza umysłem w intuicji.
Warsztaty wprowadzają nas dźwięki etnicznych instrumentów. Dźwięk gongów i mis tybetańskich działa na poziomie komórkowym i ma bardzo duży wpływ na organizm fizyczny i energetykę, oraz uwolnienie z energii nisko-wibracyjnych, blokujących. Didgeridoo to aborygeński, najstarszy instrument świata. dla Aborygenów jest świętym głosem transformującym świadomość. Dźwięk didgeridoo jest niepowtarzalny, pierwotny.
Zapraszamy!
Warsztaty prowadzi
Miejsca Emu Beata Sypniewska tel 601-076-501
Stowarzyszenie „Żyć Inaczej”
beatasypniewska@op.pl
Skip to content